Aktualitātes

10 Jaunā gada apņemšanās ticības dzīves kopšanai

  1. Palasi Bībeli ik dienas 20 minūtes. Iespējams, ka sākotnēji tas var notikt ar piespiešanos, tomēr, veidojot to kā ieradumu, lietderīgi izmantotais laiks būs par svētību.
  2. Apmeklē svētdienas dievkalpojumus klātienē regulāri. Kovid ierobežojumu dēļ daudzviet kristieši ierada sekot draudzes dzīvei attālināti, bet bez objektīva iemesla neklātienes ticības dzīves praktizēšana var kļūt par nevēlamu ieradumu.
  3. 15 minūtes dienā atvēli lūgšanai. Lūgt vari esot ceļā uz darbu, darot mājas darbus, lūdz kopā ar bērniem u. tml. Tā vietā, lai kārtējo reizi ieskatītos sociālajos tīklos, atvēli laiku lūgšanai.
  4. Pievienojies Bībeles studiju grupai. Ja tavas dzivesvietas tuvumā nenotiek Bībeles studijas, pieaicinot draugus, vari izrādīt iniciatīvu un izveidot to pats.
  5. Uzaicini uz baznīcu kādu no saviem draugiem. Noteikti radu, draugu vai kolēģu lokā ir kāds, kurš nekad nav bijis draudzes kopībā. Sliktākajā gadījumā saņemsi atteikumu, neko vairāk.
  6. Katru mēnesi palasi kristīgu literatūru
  7. Cīnies ar kādu atkarību. Tai nav obligāti jābūt smēķēšanai vai apreibinošo vielu lietošanai. Tā var būt pārmērīga ēšana, tv skatīšanās vai jebkas cits, kas tevi kalpina.
  8. Atrodi dvēseļu kopēju vai garīgo padomdevēju. Ir svētīgi, ja dzīves priecīgajos un skumjākos brīžos varam līdzdalīt to ar kādu uzticamu līdzgaitnieku, kopā lūgt u.c.
  9. Svēti svētdienu. Tā vietā, lai drūzmētos lielveikalā, ievies paradumu reizi nedēļā pavadīt kvalitatīvu laiku ar ģimeni, veic žēlsirdības darbus vai jebko citu, kas svētdienu atšķir no pārējām nedēļas dienām.
  10. Izvairies no tenkošanas. Neiesaisties runās , kur aizmuguriski tiek apspriesti citi cilvēki.

Kalendārs


Mūsu draugi
lelb.lv
Liepajas diecēze
Baznīcu nakts
Dienvidkurzemes novads
ebaznica
RobertsFeldmanis.lv
Latvijas Kristīgais Radio
Luterisma mantojuma fonds
Nica.lv
Stunda.lv
tuvuma.lv

© 2024 NīcasBaznīca.lv